معرفی و راهنمایی خرید برند خوشخواب

برند خوشخواب را می‌توان قدیمی ترین برند تولید تشک ایران برشمرد. به همین دلیل در بین مردم باب شده است که تشک را با عنوان خوشخواب نیز نام ببرند. برند خوشخواب انواع تشک فنری، طبی فنری و مموری فوم را برای طیف وسیعی از مصرف کنندگان تولید می‌کند.

تاریخچه برند خوشخواب

برند خوشخواب در سال 1338 تاسیس شد و امروزه در سراسر ایران نمایندگی های این برند قابل مشاهده است. برند خوشخواب در تمام این سالها تلاش کرده کیفیت محصولات خود را حفظ کرده و رضایت مشتری را جلب کند و می‌توان گفت در این امر موفق هم بوده است. و امروزه همچنان محصولات خوشخواب دارای قیمت مناسب و کیفیت مطلوب است.

معرفی تشک های خوشخواب

تشک های خوشخواب در سه دسته تشک های فنری، طبی فنری و طبی تولید می‌شوند. در هر دسته از این تشک ها سعی شده نیازهای گروه مخاطب هدف در نظر گرفته شده و محصولات متنوعی در همان دسته تولید شود. دسته تشک های فنری مناسب کودکان، نوجوانان و افراد بزرگسال سبک وزن است و دسته طبی فنری مناسب افراد جوان و میانسال و دسته طبی مناسب افراد مسن و افرادی است که دارای مشکلات ارتوپدیک هستند.

خرید تشک های خوشخواب بر اساس نوع تشک

تشک های فنری خوشخواب

برند خوشخواب سه نوع تشک فنری تولید می‌کند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد. تشک های باراباس و آناهیتا خوشخواب دارای محافظ فنری M دار هستند که از دفرمه شدن و فرو رفتن لبه های تشک جلوگیری می‌کند. برای دریافت اطلاعات کاملتر می‌توانید توضیحات هر یک از این محصولات را بخوانید.

تشک های فنری خوشخواب

تشک های طبی فنری خوشخواب

تشک های طبی فنری خوشخواب دارای تنوع بالایی هستند و می‌توان گفت تمامی گروه مصرف کنندگان بزرگسال با ویژگی های فیزیکی و سلیقه های متنوع را در بر می‌گیرد. این دسته تشک ها دارای فنر منفصل، مموری فوم و طبی فنری ساده را شامل می‌شود.

تشک های طبی فنری خوشخواب

تشک های طبی خوشخواب

برند خوشخواب فقط یک نوع تشک طبی تولید می‌کند که مناسب افراد دارای مشکلات ارتوپدیک مانند کمردرد، دیسک کمر و درد سیاتیک است. همچینین این تشک می‌تواند مناسب افراد مسن و افراد سنیگن وزن باشد و از دردهای عضلانی و استخوانی هنگام خواب جلوگیری کند.

تشک های طبی خوشخواب

ابعاد تشک خوشخواب

برند خوشخواب در سایزهای مختلف از نوجوان تا یک نفره، یک و نیم نفره و دونفره اقدام به تولید تشک می‌کند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود هر یک از این سایزها را خریداری کنید.

خرید تشک های خوشخواب بر اساس اندازه

پرسش های متداول

کدام تشک خوشخواب مناسب من است؟

برای انتخاب تشک اولین فاکتور سن و وزن شما مهم است. اگر سن پایین دارید و سبک وزن هستید می‌توانید در بین تشک های فنری تشک مناسب خود را پیدا کنید و اگر میانسال و مسن هستید تشک های طبی فنری و طبی مناسب شماست و در نهایت بودجه مورد نظر شما نوع تشک را تعیین میکند.

گارانتی تشک خوشخواب چگونه است؟

تشک های خوشخواب همه دارای گارانتی معتبر هستند و از یکسال تا ده سال تشک های خوشخواب گارانتی دارند.

آیا می‌توان تشک های خوشخواب را برگرداند؟

اکثر تشک های خوشخواب به صورت دو رو تولید می‌شوند و می‌توانید پس از مدتی آنها را برگردانده و از روی دیگر آن استفاده کنید.

دوام تشک های خوشخواب چقدر است؟

تشک های خوشخواب با توجه به نوع آن از 2 تا 10 سال دوام دارند. تشک های سری فنری دارای دوام کمتر و تشک های سری طبی فنری و طبی دارای دوام بیشتری هستند.

چرا خوابدونی؟
تحویل و نصب رایگان در منزل - خوابدونی

تحویل و نصب رایگان داخل منزل

ما تمام کالاهای خواب را در شهر تهران و شهرهای حومه، تا داخل اتاق خواب حمل و نصب میکنیم.

مهلت تست 7 روزه - خوابدونی

مهلت بازگشت 7 روزه

مشتریان ما میتوانند 7 روز پس از دریافت کالا، درصورت عدم رضایت کالای مورد نظر را تعویض و یا بازگشت دهند.

تضمین بهترین قیمت - خوابدونی

اصالت کالا

تمام کالاهای وبسایت خوابدونی دارای گارانتی معتبر و ضمانت اصالت کالا هستند.

امکان پرداخت در محل - خوابدونی

پرداخت در محل

این سرویس در حال حاضر فقط برای تهران و شهرهای حومه فعال است.