معرفی و راهنمایی خرید برند رویا

برند رویا یکی از چند برند مطرح ایرانی در زمینه تولید تشک است. محصولات این شرکت به قیمت اقتصادی و کیفیت بالا شناخته شده است. محصولات برند رویا در دسته های تشک فنری، تشک طبی فنری، تشک طبی و سایر کالاهای خواب تولید می‌شود که شامل انواع تشک های فنرمتصل، فنر منفصل و لایه های طبی متعدد در تشک های طبی است که خاص گروه‌های متعدد مصرف کننده است.

تاریخچه برند رویا

برند رویا در سال 1363 تاسیس شد و هدف خود را خودکفایی در تولید تمام ملزومات تشک تعیین کرد و در طول زمان به این مهم دست پیدا کرد و امروزه صفر تا صد تولید تشک در کارخانه رویا اتفاق می افتد. برند رویا امروزه در بین کشورهای همسایه ایران نیز شناخته شده است و این برند به یک برند بین المللی تبدیل شده است.

معرفی تشک های رویا

تشک های رویا در سه دسته با عنوان های بونل، اولترا و مدیکال تولید می‌شود. تشک های فنری و طبی فنری با فنر متصل در دسته بونل و تشک های طبی فنری با فنرهای منفصل (پاکتی) در دسته اولترا به بازار عرضه میشود.

خرید تشک های رویا بر اساس نوع تشک

تشک های سری بونل رویا

سری بونل جزو تولیدات ارزان قیمت و اقتصادی شرکت رویاست. فنر بکار رفته در این سری تشک ها از نوع فنر متصل است. این نوع فنرها که از زمان های دور در تشک ها استفاده میشود یک توده فنر بهم متصل است که هسته مرکزی تشک را تشکیل می دهد. این نوع فنرها به دلیل توزیع وزن در سطح تشک حالت ارتجاعی و نرمی بالایی به تشک میدهند. تشک های سری بونل از بونل 1 تا 5 دسته بندی میشوند که بونل 1 سفت‌ترین و بونل 5 نرم ترین نوع تشک های سری بونل هستند.

تشک های سری بونل مناسب چه کسانی است؟

تشک های سری بونل به صورت کلی مناسب همه کسانی است که یک تشک اقتصادی میخواهند. اما بصورت تخصصی میتوان گفت این تشک ها مناسب کسانی است که به شکم و یا به پشت میخوابند. تشک های بونل 1 و 2 مناسب افراد سنگین وزن و تشک بونل 3 مناسب افراد با وزن متوسط و تشک های بونل 4-5 مناسب افراد سبک وزن و نوجوانان است.

تشک های سری بونل رویا

تشک های سری اولترا

تشک های سری اولترا دارای فنر منفصل هستند. این فنرها ساختاری متفاوت با فنرهای بانل دارد و هر فنر در پاکتی مجزا بهم دوخته شده است تا هسته تشک را تشکیل دهد. این فنرها در هنگام خواب وزن و حرکت بدن را به سایر نقاط تشک منتقل نمیکند و ستون فقرات را در یک راستا نگه میدارد. به همین دلیل خوابیدن روی این تشک ها برای افرادی که به پهلو میخوابند و یا وزن نسبتا بالایی دارند بسیار راحت و خوشایند است.

تشک های سری اولترا مناسب چه کسانی است؟

تشک های سری اولترا مناسب افرادی است که به پهلو میخوابند و یا در هنگام خواب زیاد تحرک دارند. افرادی که به پهلو میخوابند معمولا در ناحیه گردن، شانه و لگن احساس درد میکنند. تشک های فنر منفصل باعث میشود برجستگی ها و فروفتگی های بدن پر شود و در عین حال ستون فقرات در یک راستا قرار بگیرد. تشک های اولترا پلاس و اولترا 1 با طراحی ویژه مناسب افراد سخت پسند است. این تشک ها با لایه بندی تخصصی برای افرادی که میخواهند انواع نیازهای آنها از یک تشک برطرف شود طراحی شده است. تشک های اولترا 2 و 3 مناسب افراد سنگین وزن است و درجه سفتی نسبتا سفتی دارند و تشک های اولترا 4 و اولترا 5 مناسب افراد سبک وزن است.

تشک های سری اولترا رویا

تشک های سری مدیکال

تشک های سری مدیکال فاقد فنر هستند و همانطور که از اسم آن پیداست این تشک ها طبی هستند. تشک های طبی مناسب افرادی است که دچار دردهای عضلانی و استخوانی هستند و یا افراد مسن و سنگین وزن است. هر یک از تشک های سری مدیکال برای یک گروه طراحی شده است و کاربری خاص خود را دارد. در برخی از تشک های سری مدیکال از فنر سل پاکت استفاده شده است که برای افرادی که دچار گودی کمر هستند مناسب است.

تشک های سری مدیکال رویا مناسب چه کسانی است؟

همانطور که در بالا گفتیم این سری تشک های رویا طبی هستند و مناسب افرادی است که دارای مشکلات ارتوپدیک مانند دیسک کمر، سیاتیک و سایر مشکلات عضلانی و استخوانی هستند و نیازمند تشکی هستند که ستون فقرات آنها را در یک راستا نگه دارد. همچنین این تشک ها مناسب افراد مسن و سنگین وزن است. تشک های سری مدیکال پلاس و مدیکال 1 با طراحی خاص مناسب افراد بیمار و مشکلات خاص ارتوپدیک است که میتوانید در توضیحات این محصولات بخوانید و تشک های سری مدیکال 2 و مدیکال 3 با درجه نرمی سفت و نسبتا سفت مناسب افراد با وزن بالا و مسن است و تشک مدیکال 4 درجه نرمی متوسطی دارد که مناسب افراد سبک وزن و همچنین افرادی که دچار گودی کمر هستند و یک تشک سفت نمی‌خواهند.

تشک های سری مدیکال رویا

ابعاد تشک رویا

برند رویا در ابعاد مختلف از سایز کودک تا دو نفره بزرگ اقدام به تولید تشک میکند و عموم تشک های رویا را میتوانید بصورت تک نفره، یک و نیم نفره و دو نفره سفارش دهید.

خرید تشک های رویا بر اساس اندازه

سایر تولیدات شرکت تشک رویا

پرسش های متداول

کدام تشک رویا مناسب من است؟

برای انتخاب تشک اولین فاکتور سن و وزن شما مهم است. اگر سن پایین دارید و سبک وزن هستید میتوانید در بین تشک های بونل تشک مناسب خود را پیدا کنید و اگر میانسال و مسن هستید تشک های سری اولترا و مدیکال مناسب شماست و در نهایت بودجه مورد نظر شما نوع تشک را تعیین میکند.

گارانتی تشک رویا چگونه است؟

تشک های رویا همه دارای گارانتی معتبر هستند و از یکسال تا ده سال تشک های رویا گارانتی دارند.

آیا میتوان تشک های رویا را برگرداند؟

اکثر تشک های رویا به صورت دو رو تولید میشوند و میتوانید پس از مدتی آنها را برگردانده و از روی دیگر آن استفاده کنید.

دوام تشک های رویا چقدر است؟

تشک های رویا با توجه به نوع آن از 2 تا 10 سال دوام دارند. تشک های سری بونل دارای دوام کمتر و تشک های سری اولترا و مدیکال دارای دوام بیشتری هستند.

چرا خوابدونی؟
تحویل و نصب رایگان در منزل - خوابدونی

تحویل و نصب رایگان داخل منزل

ما تمام کالاهای خواب را در شهر تهران و شهرهای حومه، تا داخل اتاق خواب حمل و نصب میکنیم.

مهلت تست 7 روزه - خوابدونی

مهلت بازگشت 7 روزه

مشتریان ما میتوانند 7 روز پس از دریافت کالا، درصورت عدم رضایت کالای مورد نظر را تعویض و یا بازگشت دهند.

تضمین بهترین قیمت - خوابدونی

اصالت کالا

تمام کالاهای وبسایت خوابدونی دارای گارانتی معتبر و ضمانت اصالت کالا هستند.

امکان پرداخت در محل - خوابدونی

پرداخت در محل

این سرویس در حال حاضر فقط برای تهران و شهرهای حومه فعال است.