8y

گارانتی

37

cm

ضخامت
توضیحات
مشخصات فنی
نحوه ارسال و تحویل

تشک ام بی ام پلاس خوشخواب یکی از جدیدترین و به روز ترین تشک های برند خوشخواب است. استفاده از لایه های کاربردی با جدیدترین تکنولوژی از ویژگی های این تشک است که آنرا یکی از پرچمداران بازار کرده است. هسته مرکزی این تشک فنرهای منفصل پاکتی است و دو طرف آن با فنرهای سل پاکت و مموری پوشش داده شده است.

ترکیب پنج تکنولوژی سی کولر، بیوریتمیک، مموری فوم، فنرهای متصل و فنرهای سل پاکت، این تشک را به یک تشک پیشرفته و کاربردی برای طیف وسیعی از مصرف کنندگان تبدیل کرده است و میتوان گفت این تشک همه آنچه که یک تشک خوب باید داشته باشد را دارا میباشد.

احساس خوابیدن روی این تشک همراه خواهد بود با احساس خنکی و راحتی فوق العاده، بدون  فشار به ستون فقرات و ماهیچه ها و در دراز مدت روی سلامتی و آرامش شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

 

تشک ام بی ام پلاس مناسب چه کسانی است؟

 • این تشک مناسب طیف وسیعی از افراد از جوان تا بزرگسال با وزن متوسط است.
 • این تشک مناسب زوج های سخت پسند است که کیفیت بالا را به قیمت اقتصادی ترجیح میدهند.
 • این تشک مناسب افراد میانسالی است که به دنبال اصلاح ستون فقرات و پیشگیری از دردهای مزمن مثل دیسک کمر، سیاتیک و.. هستند.

 

تشک ام بی ام پلاس به چه کسانی توصیه نمیشود؟

 • این تشک به افرای که به توصیه پزشک باید از تشک طبی استفاده کنند پیشنهاد نمیشود.
 • این تشک به کودکان و نوجوانان توصیه نمیشود.

 

ویژگی های تشک ام بی ام پلاس:

 • با تقویت کانالهای ارتباطی داخلی بدن در حین خواب، شما را شاداب میکند.
 • میزان استرس شما را در هنگام خواب کاهش میدهد.
 • به شما برای داشتن احساسی بهتر، کمک می نماید.
 • به شما کمک می کند تا پر انرژی و سرحال از خواب بیدار شوید.
 • با بهبود کانالهای ارتباطی داخلی بدن به تمرکز و تعادل شما کمک می کند.
 • شرایط عمومی و تعادل فیزیکی بدن را بهبود می دهد.
 • مموری فوم فرم بدن شمارا در هنگام خواب به خود میگیرد و باعث ریلکس شدن عضلات و ماهیچه ها میشود.
 • سل پاکت گودی های بدن را پر میکند و ستون فقرات را در یک راستا نگه میدارد.
 • پیشگیری از دردهای کمر و ستون فقرات
 • عدم انتقال حرکت و ارتعاش در سطح تشک

 

بررسی لایه های راحتی:

بررسی و مطالعه ویژگی لایه های راحتی به شما کمک میکند تا بدانید داخل و رویه تشکی که مایل به خرید آن هستید چه نوع لایه هایی و با چه ویژگی هایی بکار رفته است. آنچه در ادامه می‌خوانید لایه های راحتی بکار رفته در این تشک است.

لایه های تشک ام بی ام پلاس سی کولر بیومتریک خوشخواب

 

پارچه گردبافت بایوریتمیک:

این پارچه شامل میکرو کپسول هایی حاوی ترکیب خاصی از سنگ‌های معدنی است که با انرژی که از خود متصاعد میکند گذرگاه‌های انرژی بدن را برانگیخته و با بهبود کانال‌های ارتباطی بدن محیطی آرامش بخش را برای خواب شما فراهم می‌کند. این تکنولوژی با کمک به کاهش استرس در هنگام خواب و متعادل نمودن چرخه زیستی طبیعی بدن، شما را آرام تر و شاداب خواهد ساخت.

پارچه گرد بافت بیومتریک تشک

 

 • الیاف پلی استر

الیاف پلی استر جزو الیاف مصنوعی بوده و همانطور که از نامش پیداست از مواد طبیعی درست نمی شوند و ریشه آنها مواد مصنوعی است. تغییر و تبدیل و انجام فرایندهای مختلف روی مواد مصنوعی باعث شکل گیری این الیاف شده و کاربردهای متنوعی را هم برای آنها بوجود آورده است. این الیاف قیمت پایین‌تری به نسبت الیاف ویسکوز و پنبه دارد و به همین دلیل در تشک های با قیمت اقتصادی کاربرد دارد.

لایه تشک الیاف پلی استر

 

 • ترموباند

ترموباند ترکیبی از الیاف خرد شده است. این لایه کاربرد عایق حرارتی را دارد و برای تبادل جریان هوا می باشد تا مانع تعرق و ایجاد بوی نامطبوع بر سطح تشک گردد.

لایه ترموباند تشک

 

 • اسفنج رول

اسفنج رولی اسفنجی است که دارای ضخامت 8 میلیمتر تا نهایت 1.5 سانتیمتر می باشد و طی تصمیمات اخیر اکثر صاحبان صنایع به صورت رول هنگام دوخت پارچه تشک (بعضی از انواع پارچه تشک نظیر پارچه گردبافت و آلوئه ورا) به همراه الیاف به پارچه تشک دوخته می شود. این امر باعث می شود زیبایی بصری و ظاهری پارچه تشک و دوخت تشک بیشتر شود و طول عمر پارچه تشک نیز بیشتر خواهد شد. لطافت ابتدایی پارچه تشک به واسطه این نوع اسفنج افزایش پیدا می کند.

لایه اسفنج رول تشک

 

 • مموری فوم:

مموری فوم نوعی فوم مصنوعی است که در دهه هفتاد میلادی توسط ناسا برای صندلی های فضاپیماها  جهت محافظت از فضانوردان در مقابل تکان های شدید اختراع شد و در دهه 90 پای آن به صنعت مبلمان و تشک باز شد. این فوم در مقابل فشار و حرارت بدن تغییر شکل میدهد و فرم بدن را به خود میگیرد.

این نوع فوم برای پر کردن برجستگی های بدن در هنگام خواب و کاهش فشار به عضلات، ماهیچه ها و ستون فقرات بسیار موثر است.

لایه مموری فوم تشک

 

 • موکت ترموفلت

موکت ترموفلت ترکیبی از کرک و پشم است که در متدهای روز توسط چسب دستگاهی و کوره های مخصوص و در پروسه های خاص خط تولید به وجود می آید.

در درجه اول این موکت در تشک های فنری، سطح فنر را مسطح کرده و همین کار باعث می شود سایر متریالی که باید روی فنر قرار بگیرند آسیب ندیده و خرد نشوند. این مسطح کردن سطح فنر باعث می شود متریال به صورت صاف روی فنر قرار بگیرند و متریال بالا و پایین نباشند. ضمن این که افراد مصرف کننده احساس چاله یا برآمدگی روی تشک نکنند.

لایه موکت ترموفلت تشک

 

 

 • الیاف PP

الیاف پلی پروپیلن چهارمین نوع الیاف مصنوعی مورد استفاده در صنایع مختلف هستند. این مدل لیف مصنوعی به دو شکل الیاف و نخ های نواری ساخته و تولید می شود. هزینه تولید آن هم به نسبت سایر الیاف مصنوعی پایین تر بوده و همین امر سبب شده است، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. از ویژگی های این الیاف می‌توان به جاذب رطوبت و ضد آلرژی و حساسیت بودن آن اشاره کرد.

الیاف pp در تشک

 

 • سل پاکت

فنر سل پاکت و میکروسل نوعی از فنرهای با ارتفاع کم است که در میان لایه های راحتی قرار می‌گیرد. این نوع فنر برای پوشش گودی کمر و تطابق سطح تشک با آناتومی بدن مناسب است.

لایه سل پاکت در تشک

 

 • فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

اختراع این نوع فنرها یک ابتکار جالب بود. در این ساختار فنرها در کیسه ها مجزا ساختار سازه فنری را تشکیل میدهند. این تغییر در چینش فنرها باعث شد فشار در سطح تشک توزیع نشود و مانع غرق شدن بدن در تشک شود. علاوه بر این همین عامل باعث میشود تحرک روی تشک در هنگام خواب باعث بهم خوردن خواب فردی کناری نشود.

نر منفصل یا پاکت اسپرینگ در تشک

 

 • قاب اسفنجی

در تشک های فنری برای استحکام لبه ها عموما از قاب اسفنجی استفاده میکنند. این روش یک مزیت محسوب میشود زیرا از تغییر فرم تشک جلوگیری میکند و در صورت قرار گرفتن در لبه تشک احساس سرخوردن و فرو رفتن در تشک نمیکنید. همچنین موجب احساس امنیت و حفظ تعادل روی تشک می‌شود.

قاب اسفنجی دور تشک

نوع تشک

طبی فنری

میزان سفتی

نسبتا سفت

آنتی استرس

فوم هوشمند

پد دار

ارتفاع

37

دو رو

فریم فومی

مناسب برای

بزرگسال

کشور سازنده

ایران

ضد حساسیت

آنتی باکتریال

تقویت دور

مدت ضمانت

8 سال

شرکت سازنده

خوشخواب

نوع فنر

فنر پاکتی

ضخامت فنر

جنس رویه

پارچه سه لایه گردبافت

وزن تشک

اقلام همراه

توصیه پزشکی

مناسب برای گودی کمر، دیسک کمر و سیاتیک

در صورتی که ساکن تهران باشید همکاران ما تشک و کالای خواب را تا داخل منزل حمل میکنند و در صورت نیاز به نصب به صورت رایگان نصب میکنند و در صورتی که شهری غیر تهران هستید، ما محصول را با بسته بندی مطمئن همراه با بیمه نامه حمل، تحویل باربری میدهیم.

خواب شما برای ما ارزشمند است!
با پاسخ به چند سوال علمی به بهترین تشک برسید.
شروع کن!
محصولات مرتبط

با ما در تماس باشید!

مشاور فروش آقای قاسم دهشیبی
چرا خوابدونی؟
تحویل فوری - خوابدونی

تحویل فوری

ما سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن و با امن ترین روش ها به سراسر ایران ارسال میکنیم

ضمانت بازگشت - خوابدونی

ضمانت بازگشت

در صورت هرگونه مغایرت محصول با تصاویر و توضیحات بدون هیچ قید و شرطی میتوانید محصولات را مرجوع کنید و وجه شما بازگشت داده می‌شود

تضمین کیفیت و اصالت - خوابدونی

تضمین کیفیت و اصالت

تشک ها و سایر محصولات خوابدونی مستقیما از کارخانه به دست شما می‌رسد و ضمانت اصالت و کیفیت دارند

خرید مستقیم از کارخانه - خوابدونی

خرید مستقیم از کارخانه

این سرویس در حال حاضر فقط برای تهران و شهرهای حومه فعال است.