9

سال گارانتی

38

cm

ضخامت
توضیحات
مشخصات فنی
نحوه ارسال و تحویل

جدیدترین تشک رویا با جدیدترین سیستم و متریال تشک اولترا پلاس است. تشک رویا اولترا پلاس همچون دیگر مدل های سری مدیکال اسکلت فنری منفصل دارد و همینطور مثل تشک اولترا 1، در دو طرف اسکلت فنر منفصل خود از لایه های فنری میکرو یا سل پاکت بهره می‌برد. اما تفاوت اصلی در یک لایه اسفنج CNC Foam و لایه اسفنج HR است، که به تازگی خط تولید آن در رویا ایجاد شده است.

این تشک یک گزینه ایده آل برای زوج های جوان با وزن متوسط است. ترکیب  لایه های راحتی این تشک به گونه اییست که با اکثر سلیقه ها منطبق است.

 

تشک اولترا پلاس رویا  مناسب چه کسانی است؟

 • این تشک یکی از با کیفیت ترین تشک های شرکت رویا است که برای طیف وسیعی از افراد جوان و بزرگسال با وزن متوسط و سنگین مناسب است.
 • تشک های با فنر پاکتی مناسب زوج ها است، زیرا حرکت و جابجایی شریک را به سایر نقاط تشک منتقل نمی‌کند و خواب فرد کناری را بهم نمی‌زند.
 • افرادی که عادت دارند به پهلو بخوابند روی تشک های فنر پاکتی احساس راحتی دارند زیرا لگن و شانه ها در تشک فرو می‌رود و فشاری روی آنها نیست و در عین حال ستون فقرات در یک راستا قرار می‌گیرد.
 • فنرهای سلولی یا سل پاکت در این تشک باعث می‌شود این تشک علاوه بر حفظ نرمی و راحتی خاصیت یک تشک طبی که پشتیبانی از ستون فقرات است را نیز داشته باشد. پس این تشک به افراد بزرگسال و مسن که یک تشک تمام عیار نرم و راحت به همراه خاصیت طبی را می‌خواهند توصیه میشود.
 • به افرادی که نسبت به سروصدای تشک های فنری حساس هستند، این تشک پیشنهاد می شود، زیرا فنرهای پاکتی سروصدا تولید نمی‌کند.

 

تشک اولترا پلاس رویا  به چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • این تشک برای کودکان و افراد سبک وزن و همچنین افرادی که یک تشک خیلی نرم می‌خواهند مناسب نیست. میزان نرمی این تشک نسبتا سفت است.

 

معایب تشک اولترا پلاس رویا :

 • تشک اولترا پلاس رویا  از نظر تکنولوژی ساخت و کیفیت یک تشک در سطح استانداردهای جهانی است و نمی‌توان به عیب خاصی در آن اشاره کرد.


مزایای تشک اولترا پلاس رویا :

 • پیشگیری از دردهای کمر و ستون فقرات
 • مفید برای دیسک کمر و سیاتیک
 • کاهش گرفتگی عضلات کمر کتف و شانه
 • تسهیل تبادل جریان هوا در سطح تشک به دلیل استفاده از لایه مخصوص
 • مقاوم در برابر رطوبت و تعریق به دلیل استفاده از الیاف مخصوص
 • این تشک از اسفنج HR فنر منفصل پاکتی فنر سلولی تولید شده است
 • پر کردن برجستگی ها و فرو رفتگی های زیر بدن نظیر گودی کمر به دلیل داشتن پد منفصل در دو طرف
 • هم راستا نمودن ستون فقرات با سر و گردن در هنگام خواب
 • تقسیم وزن بدن به صورت یکسان در تمام سطح تشک
 • عدم انتقال ارتعاش فنر های تشک به کل سطح تشک در هنگام غلت زدن
 • قابلیت فرم گرفتن تشک با قوس های بدن مثل گودی وکمر یا زیر زانو به دلیل قرار گرفتن فنر ها در بسته بندی پاکتی مجزا و داشتن فنرهای سلولی

 

بررسی لایه های راحتی:

بررسی و مطالعه ویژگی لایه های راحتی به شما کمک میکند تا بدانید داخل و رویه تشکی که مایل به خرید آن هستید چه نوع لایه هایی و با چه ویژگی هایی بکار رفته است. آنچه در ادامه می‌خوانید لایه های راحتی بکار رفته در این تشک است.

لایه های تشک اولترا پلاس رویا

 

 • پارچه گردباف

پارچه گردبافت پارچه ایست که در سال های اخیر به صنعت تشک اضافه شده است. پارچه ای است که از لحاظ ضخامت از پارچه های ژاکارد و نخی سوزنی دارای ضخامت بیشتری است و دارای درصد نخ بسیار بالایی است که این خاصیت باعث می شود که هم سطح تشک تنفس بسیار بالایی داشته باشد و هم از لحاظ نخی بودن، بسیار نخی و لطیف باشد. این لطافت کیفیت خواب بهتری را به دنبال دارد و به پسند مشتری بسیار کمک می کند. البته نکته قابل ملاحظه این است که به واسطه این که پارچه گردبافت دارای نخ بسیار زیادی است مطمئنا از لحاظ طول عمر از پارچه ژاکارد و پارچه نخی سوزنی عمر کمتری دارد، اما دارای کیفیت خواب بهتری است که این بسته به انتخاب فردی ست که تشک را می پسندد،که طول عمر برایش اهمیت دارد یا کیفیت و نخی بودن پارچه تشک.

پارچه گردبافت در تشک

 

 • ترموباند

ترموباند ترکیبی از الیاف خرد شده است. این لایه کاربرد عایق حرارتی را دارد و برای تبادل جریان هوا می باشد تا مانع تعرق و ایجاد بوی نامطبوع بر سطح تشک گردد.

لایه ترموباند تشک

 

 • اسفنج HR

یکی از انواع اسفنج های پلی یورتان می باشد که در صنعت شاخه خاصی از آن به نام اچ ار شناخته می شود. همچنین درطبقه بندی اسفنج های پلی یورتان از نظر ساختار سلولی، اسفنج اچ ار باز درطبقه اسفنج های سلولی جای می گیرد.  نامگذاری اسفنج اچ ار هم به دلیل استفاده از حرارت غیر مستقیم یا دمای کم، در مراحل ساخت می باشد. دمای کم، فرصت بیشتری برای شکل گیری مولکول های این اسفنج می دهد و به همین دلیل حالت ارتجاعی این اسفنج نسبت به اسفنج های معمولی بیشتر بوده و به طور ملموسی نرم تر از اسفنج های معمولی می باشد. اسفنج های اچ ار، درمقایسه با اسفنج های معمولی طول عمر بیشتری دارند و دچار افت یا از دست دادن خاصیت ارتجاعی خود نمی شوند. برای مثال یک تکه اسفنج اچ ار را در زیر چرخ اتومبیل خود قرار دهید و بعد از مدت ۲۴ ساعت وقتی که از زیر چرخ اتومبیل بیرون آوردید همان لحظه باید به حالت اولیه خود برگردد.

لایه اسفنج hr در تشک

 

 • سل پاکت

فنر سل پاکت و میکروسل نوعی از فنرهای با ارتفاع کم است که در میان لایه های راحتی قرار می‌گیرد. این نوع فنر برای پوشش گودی کمر و تطابق سطح تشک با آناتومی بدن مناسب است.

لایه سل پاکت در تشک

 

 • فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

اختراع این نوع فنرها یک ابتکار جالب بود. در این ساختار فنرها در کیسه ها مجزا ساختار سازه فنری را تشکیل میدهند. این تغییر در چینش فنرها باعث شد فشار در سطح تشک توزیع نشود و مانع غرق شدن بدن در تشک شود. علاوه بر این همین عامل باعث میشود تحرک روی تشک در هنگام خواب باعث بهم خوردن خواب فردی کناری نشود.

نر منفصل یا پاکت اسپرینگ در تشک

 

 • قاب اسفنجی

در تشک های فنری برای استحکام لبه ها عموما از قاب اسفنجی استفاده میکنند. این روش یک مزیت محسوب میشود زیرا از تغییر فرم تشک جلوگیری میکند و در صورت قرار گرفتن در لبه تشک احساس سرخوردن و فرو رفتن در تشک نمیکنید. همچنین موجب احساس امنیت و حفظ تعادل روی تشک می‌شود.

قاب اسفنجی دور تشک

 

جنس رویه

پارچه سه لایه گردبافت

ضد حساسیت

آنتی استرس

پد دار

وزن تشک

-

تقویت دور

شرکت سازنده

رویا

نوع تشک

طبی فنری

نوع فنر

منفصل ( پاکت اسپرینگ) و سلولی (سل پاکت)

ضخامت فنر

میزان سفتی

نسبتا سفت

دو رو

فریم فومی

اقلام همراه

محافظ تشک ضد آب

توصیه پزشکی

درمان دردهای عضلانی، کمردرد و سیاتیک

مدت ضمانت

9 سال

کشور سازنده

ایران

ارتفاع

38

آنتی باکتریال

فوم هوشمند

مناسب برای

بزرگسال و جوانان

در صورتی که ساکن تهران باشید همکاران ما به صورت رایگان تشک را تا اتاق خواب شما و نصب آن روی تخت حمل میکنند. و چنانچه از سایر شهرها سفارشتان را ثبت میکیند ما محصول را به باربری شهر شما همراه با بیمه تحویل میدهیم.

خواب شما برای ما ارزشمند است!
با پاسخ به چند سوال علمی به بهترین تشک برسید.
شروع کن!
محصولات مرتبط

با ما در تماس باشید!

مشاور فروش آقای قاسم دهشیبی
چرا خوابدونی؟
تحویل و نصب رایگان در منزل - خوابدونی

تحویل و نصب رایگان داخل منزل

ما تمام کالاهای خواب را در شهر تهران و شهرهای حومه، تا داخل اتاق خواب حمل و نصب میکنیم.

مهلت تست 7 روزه - خوابدونی

مهلت بازگشت 7 روزه

مشتریان ما میتوانند 7 روز پس از دریافت کالا، درصورت عدم رضایت کالای مورد نظر را تعویض و یا بازگشت دهند.

تضمین بهترین قیمت - خوابدونی

اصالت کالا

تمام کالاهای وبسایت خوابدونی دارای گارانتی معتبر و ضمانت اصالت کالا هستند.

امکان پرداخت در محل - خوابدونی

پرداخت در محل

این سرویس در حال حاضر فقط برای تهران و شهرهای حومه فعال است.