7y

گارانتی

30

cm

ضخامت
توضیحات
مشخصات فنی
نحوه ارسال و تحویل

تشک سوپر استار یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات تولیدی شرکت خوشخواب است. هسته مرکزی این تشک دارای فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ است که موجب تقسیم وزن و عدم انتقال حرکت به سایر نقاط تشک میشود و همچنین ستون فقرات را در هنگام خواب در یک راستا قرار میدهد. علاوه بر این فنرها یک لایه فنر میکروسل در قسمت بالای آن بکار رفته است. فنر میکروسل باعث میشود گودی های بدن در هنگام خواب پر شود و سطح تشک بر اساس آناتومی بدن شکل بگیرد. استفاده همزمان از این دو فنر در هسته تشک باعث شده این تشک تبدیل به یک تشک مدرن و تخصصی شود.

توجه داشته باشید تشک سوپر استار به صورت دورو طراحی شده است و در یک سمت آن فنر میکروسل به کار رفته و در سمت دیگر آن فقط لایه فومی بکار رفته است. قسمت روی این تشک که فنر میکروسل دارد به نسبت سطح زیرین نرمتر است.

تشک سوپر استار یک تشک لوکس و جامع محسوب میشود و مناسب طیف وسیعی از افراد، مخصوصا زوج های جوان با وزن متوسط است.

 

تشک سوپر استار خوشخواب مناسب چه کسانی است؟

 • این تشک برای طیف وسیعی از افراد با وزن متوسط مناسب است.
 • تشک های با فنر پاکتی مناسب زوج هاست زیرا حرکت و جابجایی شریک را به سایر نقاط تشک منتقل نمی‌کند و خواب فرد کناری را بهم نمی‌زند.
 • افرادی که عادت دارند به پهلو بخوابند روی تشک های فنر پاکتی احساس راحتی دارند، زیرا لگن و شانه ها در تشک فرو می‌رود و فشاری روی آنها نیست و در عین حال ستون فقرات در یک راستا قرار می‌گیرد.
 • به افرادی که نسبت سروصدای تشک های فنری حساس هستند، هم این تشک پیشنهاد می شود، زیرا فنرهای پاکتی سروصدا تولید نمی‌کنند.

تشک سوپر استار خوشخواب به چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • این تشک برای کودکان و افراد سبک وزن و همچنین افرادی که یک تشک خیلی نرم می‌خواهند مناسب نیست. میزان نرمی این تشک متوسط و نسبتا سفت است.


ویژگی های تشک سوپر استار خوشخواب:

 • پیشگیری از دردهای کمر و ستون فقرات
 • مقاوم در برابر رطوبت و تعریق به دلیل استفاده از الیاف مخصوص
 • این تشک از الیاف فشرده و فنر منفصل پاکتی تولید شده است
 • پر کردن برجستگی ها و فرو رفتگی های زیر بدن به دلیل داشتن پد منفصل در دو طرف
 • تقسیم وزن بدن به صورت یکسان در تمام سطح تشک صورت می گیرد.
 • جلوگیری از انتقال حرکت از نقطه ای به نقطه دیگر در تشک های دو نفره
 • کپسول تخلیه هوا جهت تسهیل در گردش هوای داخل تشک که از عرق کردن بدن جلوگیری کرده و خواب شما را بهبود می بخشد
 • در این تشک از پارچه ضد حساسیت و لایه عایق حرارتی استفاده شده است. لایه بندی نرم چند لایه نمد، اسفنج و ترموباند و دارای قاب فومی می باشد.
 • استفاده از فنر سل پاکت که موجب راحتی بیشتر و انطباق سطح تشک با آناتومی بدن میشود.

بررسی لایه های راحتی:

بررسی و مطالعه ویژگی لایه های راحتی به شما کمک میکند تا بدانید داخل تشکی که مایل به خرید آن هستید چه نوع لایه هایی و با چه ویژگی هایی بکار رفته است.  آنچه در ادامه می‌خوانید لایه های راحتی بکار رفته در این تشک است.

لایه های تشک سوپر استار خوشخواب

 • پارچه گردباف

پارچه گردبافت پارچه ایست که در سال های اخیر به صنعت تشک اضافه شده است. پارچه ای است که از لحاظ ضخامت از پارچه های ژاکارد و نخی سوزنی دارای ضخامت بیشتری است و دارای درصد نخ بسیار بالایی است که این خاصیت باعث می شود که هم سطح تشک تنفس بسیار بالایی داشته باشد و هم از لحاظ نخی بودن، بسیار نخی و لطیف باشد. این لطافت به پسند مشتری بسیار کمک می کند.

البته نکته قابل ملاحظه این است که به واسطه این که پارچه گردبافت دارای نخ بسیار زیادی است مطمئنا از لحاظ طول عمر از پارچه ژاکارد و پارچه نخی سوزنی عمر کمتری دارد، اما دارای کیفیت خواب بهتری است که این بسته به انتخاب فردی است که تشک را می پسندد، که طول عمر برایش اهمیت دارد یا کیفیت و نخی بودن پارچه تشک.

پارچه گرد بافت

 • ترموباند

ترموباند ترکیبی از الیاف خرد شده است. این لایه کاربرد عایق حرارتی را دارد و برای تبادل جریان هوا می باشد تا مانع تعرق و ایجاد بوی نامطبوع بر سطح تشک گردد.

لایه ترموباند تشک

 

 • الیاف PP

الیاف پلی پروپیلن چهارمین نوع الیاف مصنوعی مورد استفاده در صنایع مختلف هستند. این مدل لیف مصنوعی به دو شکل الیاف و نخ های نواری ساخته و تولید می شود. هزینه تولید آن هم به نسبت سایر الیاف مصنوعی پایین تر بوده و همین امر سبب شده است، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. از ویژگی های این الیاف می‌توان به جاذب رطوبت و ضد آلرژی و حساسیت بودن آن اشاره کرد.

الیاف pp در تشک

 

 • اسفنج رول

اسفنج رولی اسفنجی است که دارای ضخامت 8 میلیمتر تا نهایت 1.5 سانتیمتر می باشد و طی تصمیمات اخیر اکثر صاحبان صنایع به صورت رول هنگام دوخت پارچه تشک (بعضی از انواع پارچه تشک نظیر پارچه گردبافت و آلوئه ورا) به همراه الیاف به پارچه تشک دوخته می شود. این امر باعث می شود زیبایی بصری و ظاهری پارچه تشک و دوخت تشک بیشتر شود و طول عمر پارچه تشک نیز بیشتر خواهد شد. لطافت ابتدایی پارچه تشک به واسطه این نوع اسفنج افزایش پیدا می کند.

لایه اسفنج رول تشک

 

 • سل پاکت

فنر سل پاکت و میکروسل نوعی از فنرهای با ارتفاع کم است که در میان لایه های راحتی قرار می‌گیرد. این نوع فنر برای پوشش گودی کمر و تطابق سطح تشک با آناتومی بدن مناسب است.

لایه سل پاکت در تشک

 

 • اسفنج 20 کیلویی

ابر یا اسفنج در تشک های فنری و طبی فنری عموما با دانسیته بین 10 تا 40 کیلو استفاده میشود. هر چه دانسیته بالاتر باشد، میزان سفتی ابر بیشتر میشود. ابر با دانسیته 20 کیلویی در درجه متوسط قرار میگیرد. هر چه دانسیته ابر بالاتر باشد استقامت و دوام آن بالاتر است.

لایه اسفنجی در تشک

 

 • موکت ترموفلت

موکت ترموفلت ترکیبی از کرک و پشم است که در متدهای روز توسط چسب دستگاهی و کوره های مخصوص و در پروسه های خاص خط تولید به وجود می آید.

در درجه اول این موکت در تشک های فنری، سطح فنر را مسطح کرده و همین کار باعث می شود سایر متریالی که باید روی فنر قرار بگیرند آسیب ندیده و خرد نشوند. این مسطح کردن سطح فنر باعث می شود متریال به صورت صاف روی فنر قرار بگیرند و متریال بالا و پایین نباشند. ضمن این که افراد مصرف کننده احساس چاله یا برآمدگی روی تشک نکنند.

لایه موکت ترموفلت تشک

 

 • فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

اختراع این نوع فنرها یک ابتکار جالب بود. در این ساختار فنرها در کیسه ها مجزا ساختار سازه فنری را تشکیل میدهند. این تغییر در چینش فنرها باعث شد فشار در سطح تشک توزیع نشود و مانع غرق شدن بدن در تشک شود. علاوه بر این همین عامل باعث میشود تحرک روی تشک در هنگام خواب باعث بهم خوردن خواب فردی کناری نشود.

فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

 

 • فوم ریباند

فوم ریباند نوعی از فوم است که از تکه های فوم پلی یورتان ساخته شده است. این نوع فوم در مواردی بکار میرود که نیاز است سطح مورد نظر مقاوم باشد. مانند تشک های ورزشی و تشک های بیمارستانی و غیره. استفاده از فوم ریباند در تشک های طبی معمول است و در مقایسه با سایر فوم های بکار رفته در تشک های طبی که عموما فوم های دانیسته بالا هستند، از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است.

این نوع فوم ها به ندرت دچار گودی و شکستگی میشوند که خود یک مزیت عالی و کابردی محسوب میشود.

لایه فوم ریباند تشک

 

 • قاب اسفنجی

در تشک های فنری برای استحکام لبه ها عموما از قاب اسفنجی استفاده میکنند. این روش یک مزیت محسوب میشود زیرا از تغییر فرم تشک جلوگیری میکند و در صورت قرار گرفتن در لبه تشک احساس سرخوردن و فرو رفتن در تشک نمیکنید. همچنین موجب احساس امنیت و حفظ تعادل روی تشک می‌شود.

قاب اسفنجی دور تشک

نوع تشک

طبی فنری

ضد حساسیت

آنتی باکتریال

پد دار

دو رو

تقویت دور

کشور سازنده

ایران

میزان سفتی

نسبتا سفت

فوم هوشمند

وزن تشک

-

فریم فومی

مدت ضمانت

هفت سال

شرکت سازنده

خوشخواب

ارتفاع

30

آنتی استرس

مناسب برای

بزرگسال و جوانان

نوع فنر

منفصل ( پاکت اسپرینگ)

ضخامت فنر

-

جنس رویه

پارچه گردباف

اقلام همراه

توصیه پزشکی

مناسب کمر درد ,مناسب درد شانه و گردن, مناسب گودی کمر, مناسب افراد بیمار, مناسب سیاتیک

در صورتی که ساکن تهران باشید همکاران ما تشک و کالای خواب را تا داخل منزل حمل میکنند و در صورت نیاز به نصب به صورت رایگان نصب میکنند و در صورتی که شهری غیر تهران هستید، ما محصول را با بسته بندی مطمئن همراه با بیمه نامه حمل، تحویل باربری میدهیم.

خواب شما برای ما ارزشمند است!
با پاسخ به چند سوال علمی به بهترین تشک برسید.
شروع کن!
محصولات مرتبط

با ما در تماس باشید!

مشاور فروش آقای قاسم دهشیبی
چرا خوابدونی؟
تحویل فوری - خوابدونی

تحویل فوری

ما سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن و با امن ترین روش ها به سراسر ایران ارسال میکنیم

ضمانت بازگشت - خوابدونی

ضمانت بازگشت

در صورت هرگونه مغایرت محصول با تصاویر و توضیحات بدون هیچ قید و شرطی میتوانید محصولات را مرجوع کنید و وجه شما بازگشت داده می‌شود

تضمین کیفیت و اصالت - خوابدونی

تضمین کیفیت و اصالت

تشک ها و سایر محصولات خوابدونی مستقیما از کارخانه به دست شما می‌رسد و ضمانت اصالت و کیفیت دارند

خرید مستقیم از کارخانه - خوابدونی

خرید مستقیم از کارخانه

این سرویس در حال حاضر فقط برای تهران و شهرهای حومه فعال است.