5y

گارانتی

20

cm

ضخامت
توضیحات
مشخصات فنی
نحوه ارسال و تحویل

شاید بتوان گفت محبوب ترین تشک خوشخواب سوپرکلاس است. این تشک در دو نوع «هارد» و «سافت» تولید میشود. که همانطور که از اسم آن مشخص است اختلاف آنها در درجه نرمی است که نتیجه اختلاف دانسیته فوم بکار رفته در آنهاست. تشک سوپرکلاس سافت با درجه نرمی متوسط نرم تر و لطیف تر از هارد است و مناسب افراد با وزن متوسط و سبک وزن است.

هسته مرکزی این تشک را فنر منفصل و یا پاکت اسپرینگ تشکیل داده که باعث عدم انتقال حرکت و قرار گرفتن ستون فقرات در یک راستا میشود.

این تشک میتواند یک پیشنهاد عالی برای زوج های جوان باشد. ترکیب لایه های این تشک استاندارد است و با داشتن قیمت اقتصادی، ارزش خرید بالایی دارد.

 

تشک سوپرکلاس هارد خوشخواب مناسب چه کسانی است؟

 • این تشک برای طیف وسیعی از افراد با وزن متوسط رو به بالا (سنگین وزن) مناسب است.
 • تشک های با فنر پاکتی مناسب زوج ها است، زیرا حرکت و جابجایی شریک را به سایر نقاط تشک منتقل نمی‌کند و خواب فرد کناری را بهم نمی‌زند.
 • افرادی که عادت دارند به پهلو بخوابند روی تشک های فنر پاکتی احساس راحتی دارند زیرا لگن و شانه ها در تشک فرو می‌رود و فشاری روی آنها نیست و در عین حال ستون فقرات در یک راستا قرار می‌گیرد.
 • به افرادی که نسبت سروصدای تشک های فنری حساس هستند، این تشک پیشنهاد می شود، زیرا فنرهای پاکتی سروصدا تولید نمی‌کند.

 

تشک سوپرکلاس هارد خوشخواب به چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • این تشک برای کودکان و افراد سبک وزن و همچنین افرادی که یک تشک خیلی نرم می‌خواهند مناسب نیست. میزان نرمی این تشک «نسبتا سفت» است.


ویژگی های تشک سوپرکلاس هارد خوشخواب:

 • پیشگیری از دردهای کمر و ستون فقرات
 • مفید برای دیسک کمر و سیاتیک
 • کاهش گرفتگی عضلات کمر کتف و شانه
 • تسهیل تبادل جریان هوا در سطح تشک به دلیل استفاده از لایه مخصوص
 • مقاوم در برابر رطوبت و تعریق به دلیل استفاده از الیاف مخصوص
 • این تشک از اسفنج ویژه و فنر منفصل پاکتی تولید شده است
 • پر کردن برجستگی ها و فرو رفتگی های زیر بدن به دلیل داشتن پد منفصل در دو طرف
 • هم راستا نمودن ستون فقرات با سر و گردن در هنگام خواب
 • تقسیم وزن بدن به صورت یکسان در تمام سطح تشک
 • عدم انتقال ارتعاش فنر های تشک به کل سطح تشک در هنگام غلت زدن
 • قابلیت فرم گرفتن تشک با قوس های به دلیل قرار گرفتن فنر ها در بسته بندی پاکتی مجزا

بررسی لایه های راحتی:

 • بررسی و مطالعه ویژگی لایه های راحتی به شما کمک میکند تا بدانید داخل و رویه تشکی که مایل به خرید آن هستید چه نوع لایه هایی و با چه ویژگی هایی بکار رفته است. آنچه در ادامه می‌خوانید لایه های راحتی بکار رفته در این تشک است.

لایه های تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب

 • پارچه ژاکارد

ژاکارد نوعی پارچه است که طرح و نقش آن ، بوسیله ماشین نساجی ویژه ای در تار و پود پارچه بافته می شود و روی پارچه چاپ نمی شود. نام این پارچه از نام سازنده آن یعنی ژوزه ماری ژاکارد ، گرفته شده است که در سال 1804 میلادی در فرانسه این نوع بافت پارچه را اختراع کرد.

اختراع ماشین ژاکارد تحول بزرگی در صنعت نساجی محسوب می گردد، چرا که با این روش طرح ها و رنگ هایی در تار و پود پارچه بافته می شود که مزیت مهمی نسبت به چاپ طرح بر روی پارچه محسوب می گردد. این شیوه امکان استفاده از مواد طبیعی به جای رنگ های صنعتی را برای تولید کنندگان پارچه فراهم می کند و از لحاظ احتمال ایجاد حساسیت سازگاری بهتری با پوست فراهم می کند.این نوع پارچه در وزن ها و ترکیبات مختلف و متنوعی تولید می شود و برای اهداف مختلفی کاربرد دارد.

قابلیت تنفس، ضد حساسیت، قابلیت پاک شدن هرگونه لکه به وسیله دستمال مرطوب، عدم جذب آب و عدم استفاده از مواد شیمایی در فرایند تولید از ویژگی های این نوع پارچه است.

لایه تشک پارچه ژاکارد

 • الیاف پلی استر

الیاف پلی استر جزو الیاف مصنوعی بوده و همانطور که از نامش پیداست از مواد طبیعی درست نمی شوند و ریشه آنها مواد مصنوعی است. تغییر و تبدیل و انجام فرایندهای مختلف روی مواد مصنوعی باعث شکل گیری این الیاف شده و کاربردهای متنوعی را هم برای آنها بوجود آورده است. این الیاف قیمت پایین‌تری به نسبت الیاف ویسکوز و پنبه دارد و به همین دلیل در تشک های با قیمت اقتصادی کاربرد دارد.

لایه تشک الیاف پلی استر

 • ترموباند

ترموباند ترکیبی از الیاف خرد شده است. این لایه کاربرد عایق حرارتی را دارد و برای تبادل جریان هوا می باشد تا مانع تعرق و ایجاد بوی نامطبوع بر سطح تشک گردد.

لایه ترموباند تشک

 • اسفنج رول

اسفنج رولی اسفنجی است که دارای ضخامت 8 میلیمتر تا نهایت 1.5 سانتیمتر می باشد و طی تصمیمات اخیر اکثر صاحبان صنایع به صورت رول هنگام دوخت پارچه تشک (بعضی از انواع پارچه تشک نظیر پارچه گردبافت و آلوئه ورا) به همراه الیاف به پارچه تشک دوخته می شود. این امر باعث می شود زیبایی بصری و ظاهری پارچه تشک و دوخت تشک بیشتر شود و طول عمر پارچه تشک نیز بیشتر خواهد شد. لطافت ابتدایی پارچه تشک به واسطه این نوع اسفنج افزایش پیدا می کند.

لایه اسفنج رول تشک

 • موکت ترموفلت

موکت ترموفلت ترکیبی از کرک و پشم است که در متدهای روز توسط چسب دستگاهی و کوره های مخصوص و در پروسه های خاص خط تولید به وجود می آید.

در درجه اول این موکت در تشک های فنری، سطح فنر را مسطح کرده و همین کار باعث می شود سایر متریالی که باید روی فنر قرار بگیرند آسیب ندیده و خرد نشوند. این مسطح کردن سطح فنر باعث می شود متریال به صورت صاف روی فنر قرار بگیرند و متریال بالا و پایین نباشند. ضمن این که افراد مصرف کننده احساس چاله یا برآمدگی روی تشک نکنند.

لایه موکت ترموفلت تشک

 • الیاف PP

الیاف پلی پروپیلن چهارمین نوع الیاف مصنوعی مورد استفاده در صنایع مختلف هستند. این مدل لیف مصنوعی به دو شکل الیاف و نخ های نواری ساخته و تولید می شود. هزینه تولید آن هم به نسبت سایر الیاف مصنوعی پایین تر بوده و همین امر سبب شده است، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. از ویژگی های این الیاف می‌توان به جاذب رطوبت و ضد آلرژی و حساسیت بودن آن اشاره کرد.

الیاف pp در تشک

 • فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

اختراع این نوع فنرها یک ابتکار جالب بود. در این ساختار فنرها در کیسه ها مجزا ساختار سازه فنری را تشکیل میدهند. این تغییر در چینش فنرها باعث شد فشار در سطح تشک توزیع نشود و مانع غرق شدن بدن در تشک شود. علاوه بر این همین عامل باعث میشود تحرک روی تشک در هنگام خواب باعث بهم خوردن خواب فردی کناری نشود.

فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

 • قاب اسفنجی

در تشک های فنری برای استحکام لبه ها عموما از قاب اسفنجی استفاده میکنند. این روش یک مزیت محسوب میشود زیرا از تغییر فرم تشک جلوگیری میکند و در صورت قرار گرفتن در لبه تشک احساس سرخوردن و فرو رفتن در تشک نمیکنید. همچنین موجب احساس امنیت و حفظ تعادل روی تشک می‌شود.

قاب اسفنجی دور تشک

دو رو

نوع تشک

سوپرکلاس هارد

نوع فنر

منفصل ( پاکت اسپرینگ)

ضخامت فنر

-

میزان سفتی

نسبتا سفت

ارتفاع

20

آنتی باکتریال

فوم هوشمند

آنتی استرس

پد دار

فریم فومی

مناسب برای

بزرگسال و جوانان

مدت ضمانت

پنج سال

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

خوشخواب

ضد حساسیت

وزن تشک

-

تقویت دور

جنس رویه

پارچه پنبه ای ارگانیک ژاکارد

اقلام همراه

توصیه پزشکی

مناسب کمر درد , مناسب گودی کمر , مناسب درد شانه و گردن, مناسب سیاتیک

در صورتی که ساکن تهران باشید همکاران ما تشک و کالای خواب را تا داخل منزل حمل میکنند و در صورت نیاز به نصب به صورت رایگان نصب میکنند و در صورتی که شهری غیر تهران هستید، ما محصول را با بسته بندی مطمئن همراه با بیمه نامه حمل، تحویل باربری میدهیم.

خواب شما برای ما ارزشمند است!
با پاسخ به چند سوال علمی به بهترین تشک برسید.
شروع کن!
محصولات مرتبط

با ما در تماس باشید!

مشاور فروش آقای قاسم دهشیبی
چرا خوابدونی؟
تحویل فوری - خوابدونی

تحویل فوری

ما سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن و با امن ترین روش ها به سراسر ایران ارسال میکنیم

ضمانت بازگشت - خوابدونی

ضمانت بازگشت

در صورت هرگونه مغایرت محصول با تصاویر و توضیحات بدون هیچ قید و شرطی میتوانید محصولات را مرجوع کنید و وجه شما بازگشت داده می‌شود

تضمین کیفیت و اصالت - خوابدونی

تضمین کیفیت و اصالت

تشک ها و سایر محصولات خوابدونی مستقیما از کارخانه به دست شما می‌رسد و ضمانت اصالت و کیفیت دارند

خرید مستقیم از کارخانه - خوابدونی

خرید مستقیم از کارخانه

این سرویس در حال حاضر فقط برای تهران و شهرهای حومه فعال است.