5y

گارانتی

27

cm

ضخامت
توضیحات
مشخصات فنی
نحوه ارسال و تحویل

تشک فرست کلاس تشکی فوق ارتوپدیک (ترمیم کننده عیوب استخوانی) می باشد که با هر نوع وزن بدن و هر شخص به صورت ویژه انطباق دارد. بدین ترتیب از بروز مشکلاتی چون افتادن از تخت خواب و یا از دردهای کتف و کمر و شانه که ناشی از تغییر شکل تشک است جلوگیری می‌کند. سیستم فنری در تشک فرست کلاس حاصل تکنولوژی پیشرفته، پیشگیری کننده از تاثیرات منفی تغییر شکل دادن و خوابیدگی تشک خوشخواب است. الیاف ترموباند با خاصیت ضد حساسیت و ضد باکتری همراه با پارچه مقاوم در برابر پرزدهی و خاصیت ضد ویروس از دیگر ویژگی های این تشک می باشد. تشک خوشخواب مدل فرست کلاس با ارتفاع ترین تشک خوشخواب دارای ارتفاع 27 سانتیمتر بوده .در لایه های این تشک اسفنج و نیز ریباند و فنر متصل قاب M استفاده شده است. و از فنر پاکتی بی بهره است با این حال جزو لوکس ترین تشک خوشخواب می باشد. پارچه به کار رفته از جنس ژاکارد می باشد که دارای طول عمر بالا و ضد حساسیت و ضد باکتری است.

 

تشک طبی فنری فرست کلاس خوشخواب مناسب چه کسانی است؟

 • این تشک می‌تواند برای نوجوان ها و همه افراد بزرگسال و جوان با وزن کمتر از 100 کیلوگرم مناسب باشد.
 • این تشک یک تشک اقتصادی و کاربردی برای زوج های جوان است.

تشک طبی فنری فرست کلاس خوشخواب به چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • این تشک برای افراد سبک وزن و همچنین افرادی که یک تشک خیلی نرم می‌خواهند مناسب نیست. میزان نرمی این تشک متوسط است.
 • این تشک برای افراد سنگین وزن بالای 100 کیلوگرم مناسب نیست.


ویژگی های تشک طبی فنری فرست کلاس خوشخواب:

 • قیمت مناسب
 • دارای اسکلت فلزی M  که موجب تقویت لبه های تشک میشود و مانع نشست و افت لبه‌ها می‌شود.
 • پر کردن برجستگی ها و فرو رفتگی های زیر بدن به دلیل داشتن پد متصل در دو طرف

بررسی لایه های راحتی:

بررسی و مطالعه ویژگی لایه های راحتی به شما کمک میکند تا بدانید داخل و رویه تشکی که مایل به خرید آن هستید چه نوع لایه هایی و با چه ویژگی هایی بکار رفته است. آنچه در ادامه می‌خوانید لایه های راحتی بکار رفته در این تشک است.

لایه های تشک طبی فنری فرست کلاس خوشخواب

 

 • پارچه ژاکارد

ژاکارد نوعی پارچه است که طرح و نقش آن ، بوسیله ماشین نساجی ویژه ای در تار و پود پارچه بافته می شود و روی پارچه چاپ نمی شود. نام این پارچه از نام سازنده آن یعنی ژوزه ماری ژاکارد ، گرفته شده است که در سال 1804 میلادی در فرانسه این نوع بافت پارچه را اختراع کرد.

اختراع ماشین ژاکارد تحول بزرگی در صنعت نساجی محسوب می گردد، چرا که با این روش طرح ها و رنگ هایی در تار و پود پارچه بافته می شود که مزیت مهمی نسبت به چاپ طرح بر روی پارچه محسوب می گردد. این شیوه امکان استفاده از مواد طبیعی به جای رنگ های صنعتی را برای تولید کنندگان پارچه فراهم می کند و از لحاظ احتمال ایجاد حساسیت سازگاری بهتری با پوست فراهم می کند.این نوع پارچه در وزن ها و ترکیبات مختلف و متنوعی تولید می شود و برای اهداف مختلفی کاربرد دارد.

قابلیت تنفس، ضد حساسیت، قابلیت پاک شدن هرگونه لکه به وسیله دستمال مرطوب، عدم جذب آب و عدم استفاده از مواد شیمایی در فرایند تولید از ویژگی های این نوع پارچه است.

لایه تشک پارچه ژاکارد

 

 • الیاف پلی استر

الیاف پلی استر جزو الیاف مصنوعی بوده و همانطور که از نامش پیداست از مواد طبیعی درست نمی شوند و ریشه آنها مواد مصنوعی است. تغییر و تبدیل و انجام فرایندهای مختلف روی مواد مصنوعی باعث شکل گیری این الیاف شده و کاربردهای متنوعی را هم برای آنها بوجود آورده است. این الیاف قیمت پایین‌تری به نسبت الیاف ویسکوز و پنبه دارد و به همین دلیل در تشک های با قیمت اقتصادی کاربرد دارد.

لایه تشک الیاف پلی استر 

 

 • ترموباند

ترموباند ترکیبی از الیاف خرد شده است. این لایه کاربرد عایق حرارتی را دارد و برای تبادل جریان هوا می باشد تا مانع تعرق و ایجاد بوی نامطبوع بر سطح تشک گردد.

لایه ترموباند تشک

 

 • اسفنج رول

اسفنج رولی اسفنجی است که دارای ضخامت 8 میلیمتر تا نهایت 1.5 سانتیمتر می باشد و طی تصمیمات اخیر اکثر صاحبان صنایع به صورت رول هنگام دوخت پارچه تشک (بعضی از انواع پارچه تشک نظیر پارچه گردبافت و آلوئه ورا) به همراه الیاف به پارچه تشک دوخته می شود. این امر باعث می شود زیبایی بصری و ظاهری پارچه تشک و دوخت تشک بیشتر شود و طول عمر پارچه تشک نیز بیشتر خواهد شد. لطافت ابتدایی پارچه تشک به واسطه این نوع اسفنج افزایش پیدا می کند.

 

لایه اسفنج رول تشک

 

 • اسفنج یورولوکس

اسفنج ها را در دو دسته سرد و گرم دسته بندی میکنند. اسفنج های سرد دارای خاصیت ارتجاعی بالایی میباشند و عموما در قسمت نشیمنگاه مبلمان استفاده میشود. اما فوم گرم فرم بدن را به خود میگیرد و دیر به حالت اولیه باز میگردد و در قسمت تکیه گاه استفاده میشود. اسفنج یورولوکس یک نوع فوم گرم است که باعث نرمی و لطافت تشک میشود.  خاصیت کانتورینگ (گرفتن فرم بدن به خود) این نوع فوم در درمان و پیشگیری دردهای عضلانی و همچنین پشتیبانی از ستون فقرات بسیار موثر است.

لایه اسفنج یورولوکس تشک

 • موکت ترموفلت

موکت ترموفلت ترکیبی از کرک و پشم است که در متدهای روز توسط چسب دستگاهی و کوره های مخصوص و در پروسه های خاص خط تولید به وجود می آید.

در درجه اول این موکت در تشک های فنری، سطح فنر را مسطح کرده و همین کار باعث می شود سایر متریالی که باید روی فنر قرار بگیرند آسیب ندیده و خرد نشوند. این مسطح کردن سطح فنر باعث می شود متریال به صورت صاف روی فنر قرار بگیرند و متریال بالا و پایین نباشند. ضمن این که افراد مصرف کننده احساس چاله یا برآمدگی روی تشک نکنند.

لایه موکت ترموفلت تشک

 

 • فوم ریباند مخصوص

فوم ریباند نوعی از فوم است که از تکه های فوم پلی یورتان ساخته شده است. این نوع فوم در مواردی بکار میرود که نیاز است سطح مورد نظر مقاوم باشد. مانند تشک های ورزشی و تشک های بیمارستانی و غیره. استفاده از فوم ریباند در تشک های طبی معمول است و در مقایسه با سایر فوم های بکار رفته در تشک های طبی که عموما فوم های دانیسته بالا هستند، از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است.  این نوع فوم ها به ندرت دچار گودی و شکستگی میشوند که خود یک مزیت عالی و کابردی محسوب میشود.

لایه فوم ریباند تشک

 

 • الیاف  فشرده PP

الیاف پلی پروپیلن چهارمین نوع الیاف مصنوعی مورد استفاده در صنایع مختلف هستند. این مدل لیف مصنوعی به دو شکل الیاف و نخ های نواری ساخته و تولید می شود. هزینه تولید آن هم به نسبت سایر الیاف مصنوعی پایین تر بوده و همین امر سبب شده است، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. از ویژگی های این الیاف می‌توان به جاذب رطوبت و ضد آلرژی و حساسیت بودن آن اشاره کرد.

الیاف pp در تشک

 

 • قاب فلزی M

یکی از بهترین روش هایی که در برای حفظ ساختار تشک استفاده میشود، استفاده از گاردهای فلزی به شکل  Mدر اسکلت تشک است. استفاده از این نوع فنرها به نسبت روش قاب اسفنجی داری مزیت بالاتری است زیرا متصل به اسکلت است و حالت ارتجاعی یکنواختی ایجاد میکند.

قاب m تشک

 

 • فنر متصل بانل

فنر متصل که به اصطلاح «بانل» و «بونل» در بازار شناخته میشود،  این نوع فنرها اولین ابتکار بود برای ساخت تشک های فنری.  فنر بانل خاصیت ارتجاعی بالایی دارند و تشکهایی که از این نوع فنرها استفاده میکنند، به نسبت سایر فنرها نرم تر هستند.

فنر متصل بانل تشک

شرکت سازنده

خوشخواب

ضخامت فنر

-

جنس رویه

پارچه ژاکارد

دو رو

توصیه پزشکی

جوانان

نوع فنر

بانل متصل

میزان سفتی

متوسط

ارتفاع

27

تقویت دور

کشور سازنده

ایران

آنتی استرس

آنتی باکتریال

فوم هوشمند

وزن تشک

-

مناسب برای

بزرگسال و جوانان

نوع تشک

طبی فنری

ضد حساسیت

پد دار

فریم فومی

اقلام همراه

مدت ضمانت

پنج سال

در صورتی که ساکن تهران باشید همکاران ما به صورت رایگان تشک را تا اتاق خواب شما و نصب آن روی تخت حمل میکنند. و چنانچه از سایر شهرها سفارشتان را ثبت میکیند ما محصول را به باربری شهر شما همراه با بیمه تحویل میدهیم.

خواب شما برای ما ارزشمند است!
با پاسخ به چند سوال علمی به بهترین تشک برسید.
شروع کن!
محصولات مرتبط

با ما در تماس باشید!

مشاور فروش آقای قاسم دهشیبی
چرا خوابدونی؟
تحویل و نصب رایگان در منزل - خوابدونی

تحویل و نصب رایگان داخل منزل

ما تمام کالاهای خواب را در شهر تهران و شهرهای حومه، تا داخل اتاق خواب حمل و نصب میکنیم.

مهلت تست 7 روزه - خوابدونی

مهلت بازگشت 7 روزه

مشتریان ما میتوانند 7 روز پس از دریافت کالا، درصورت عدم رضایت کالای مورد نظر را تعویض و یا بازگشت دهند.

تضمین بهترین قیمت - خوابدونی

اصالت کالا

تمام کالاهای وبسایت خوابدونی دارای گارانتی معتبر و ضمانت اصالت کالا هستند.

امکان پرداخت در محل - خوابدونی

پرداخت در محل

این سرویس در حال حاضر فقط برای تهران و شهرهای حومه فعال است.