5y

گارانتی

20

cm

ضخامت
توضیحات
مشخصات فنی
نحوه ارسال و تحویل

تشک های فنر منفصل عموماً دارای تعداد فنرهای بیشتری هستند. این تشک ها حاوی فنرهایی جداگانه بوده که هر کدام در یک پارچه مستقل محصور شده است و به جای آنکه به طور معمول از بالا به هم پیوند خورده باشند در قسمت های میانی به هم متصل شده اند و این خصوصیات منجر خواهد شد که هر فنر به طور کاملاً مستقل از دیگری عمل نماید. این عامل باعث میشود فشار و تحرک روی یک نقطه از تشک به سایر نقاط منتقل نشود و در صورت تحرک و غلت زدن فرد روی تشک، خواب هم‌بستر متاثر نمی‌شود.

این نوع تشک ها با ترکیبی از فنرهای منفصل و لایه های راحتی متعدد، می‌تواند یک بستر راحت برای خواب فراهم کند و در عین حال از مشکلات اسکلتی و عضلانی بسیاری که نشات گرفته از خوابیدن روی بسترهای غیر استاندارد و نامناسب است، جلوگیری کند. تکنولوژی بروز و راحتی فوق العاده این نوع تشک ها را در زمره تشک های محبوب و پرفروش بازار قرار داده است.

 

تشک طبی پاکتی خوشخواب مناسب چه کسانی است؟

 • این تشک برای طیف وسیعی از افراد با وزن متوسط مناسب است.
 • تشک های با فنر پاکتی مناسب زوج هاست زیرا حرکت و جابجایی شریک را به سایر نقاط تشک منتقل نمی‌کند و خواب فرد کناری را بهم نمی‌زند.
 • افرادی که عادت دارند به پهلو بخوابند روی تشک های فنر پاکتی احساس راحتی دارند زیرا لگن و شانه ها در تشک فرو می‌رود و فشاری روی آنها نیست و در عین حال ستون فقرات در یک راستا قرار می‌گیرد.
 • به افرادی که نسبت سروصدای تشک های فنری حساس هستند، هم این تشک پیشنهاد می شود، زیرا فنرهای پاکتی سروصدا تولید نمی‌کنند.
 • تشک خوشخواب مدل طبی پاکتی برای افرادی که دچار دیسک کمر یا سیاتیک حاد میباشند از بهترین انتخابها است.

تشک طبی پاکتی خوشخواب به چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • این تشک برای کودکان و افراد سبک وزن و همچنین افرادی که یک تشک خیلی نرم می‌خواهند مناسب نیست. میزان نرمی این تشک نسبتا سخت است.
 • تشک های پاکتی عموما به زوج ها پیشنهاد می‌شود. پس اگر به دنبال یک تشک یک‌نفره با قیمت مناسب هستید این تشک پیشنهاد نمی‌شود.


ویژگی های تشک طبی پاکتی خوشخواب:

 • پیشگیری از دردهای کمر و ستون فقرات
 • مفید برای دیسک کمر و سیاتیک
 • کاهش گرفتگی عضلات کمر کتف و شانه
 • تسهیل تبادل جریان هوا در سطح تشک به دلیل استفاده از لایه مخصوص
 • مقاوم در برابر رطوبت و تعریق به دلیل استفاده از الیاف مخصوص
 • این تشک از اسفنج ویژه و فنر منفصل پاکتی تولید شده است
 • پر کردن برجستگی ها و فرو رفتگی های زیر بدن به دلیل داشتن پد منفصل در دو طرف
 • هم راستا نمودن ستون فقرات با سر و گردن در هنگام خواب
 • تقسیم وزن بدن به صورت یکسان در تمام سطح تشک
 • عدم انتقال ارتعاش فنر های تشک به کل سطح تشک در هنگام غلت زدن
 • قابلیت فرم گرفتن تشک با قوس های به دلیل قرار گرفتن فنر ها در بسته بندی پاکتی مجزا

بررسی لایه های راحتی:

بررسی و مطالعه ویژگی لایه های راحتی به شما کمک میکند تا بدانید داخل و رویه تشکی که مایل به خرید آن هستید چه نوع لایه هایی و با چه ویژگی هایی بکار رفته است. آنچه در ادامه می‌خوانید لایه های راحتی بکار رفته در این تشک است.

 لایه های تشک طبی پاکتی خوشخواب

 • پارچه ژاکارد

ژاکارد نوعی پارچه است که طرح و نقش آن ، بوسیله ماشین نساجی ویژه ای در تار و پود پارچه بافته می شود و روی پارچه چاپ نمی شود. نام این پارچه از نام سازنده آن یعنی ژوزه ماری ژاکارد ، گرفته شده است که در سال 1804 میلادی در فرانسه این نوع بافت پارچه را اختراع کرد.

اختراع ماشین ژاکارد تحول بزرگی در صنعت نساجی محسوب می گردد، چرا که با این روش طرح ها و رنگ هایی در تار و پود پارچه بافته می شود که مزیت مهمی نسبت به چاپ طرح بر روی پارچه محسوب می گردد. این شیوه امکان استفاده از مواد طبیعی به جای رنگ های صنعتی را برای تولید کنندگان پارچه فراهم می کند و از لحاظ احتمال ایجاد حساسیت سازگاری بهتری با پوست فراهم می کند.این نوع پارچه در وزن ها و ترکیبات مختلف و متنوعی تولید می شود و برای اهداف مختلفی کاربرد دارد.

قابلیت تنفس، ضد حساسیت، قابلیت پاک شدن هرگونه لکه به وسیله دستمال مرطوب، عدم جذب آب و عدم استفاده از مواد شیمایی در فرایند تولید از ویژگی های این نوع پارچه است.

لایه تشک پارچه ژاکارد

 

 • الیاف پلی استر

الیاف پلی استر جزو الیاف مصنوعی بوده و همانطور که از نامش پیداست از مواد طبیعی درست نمی شوند و ریشه آنها مواد مصنوعی است. تغییر و تبدیل و انجام فرایندهای مختلف روی مواد مصنوعی باعث شکل گیری این الیاف شده و کاربردهای متنوعی را هم برای آنها بوجود آورده است. این الیاف قیمت پایین‌تری به نسبت الیاف ویسکوز و پنبه دارد و به همین دلیل در تشک های با قیمت اقتصادی کاربرد دارد.

لایه تشک الیاف پلی استر

 

 • ترموباند

ترموباند ترکیبی از الیاف خرد شده است. این لایه کاربرد عایق حرارتی را دارد و برای تبادل جریان هوا می باشد تا مانع تعرق و ایجاد بوی نامطبوع بر سطح تشک گردد.

لایه ترموباند تشک

 

 • اسفنج رول ویژه

اسفنج رولی اسفنجی است که دارای ضخامت 8 میلیمتر تا نهایت 1.5 سانتیمتر می باشد و طی تصمیمات اخیر اکثر صاحبان صنایع به صورت رول هنگام دوخت پارچه تشک (بعضی از انواع پارچه تشک نظیر پارچه گردبافت و آلوئه ورا) به همراه الیاف به پارچه تشک دوخته می شود. این امر باعث می شود زیبایی بصری و ظاهری پارچه تشک و دوخت تشک بیشتر شود و طول عمر پارچه تشک نیز بیشتر خواهد شد. لطافت ابتدایی پارچه تشک به واسطه این نوع اسفنج افزایش پیدا می کند.

لایه اسفنج رول تشک

 

 • موکت ترموفلت

موکت ترموفلت ترکیبی از کرک و پشم است که در متدهای روز توسط چسب دستگاهی و کوره های مخصوص و در پروسه های خاص خط تولید به وجود می آید.

در درجه اول این موکت در تشک های فنری، سطح فنر را مسطح کرده و همین کار باعث می شود سایر متریالی که باید روی فنر قرار بگیرند آسیب ندیده و خرد نشوند. این مسطح کردن سطح فنر باعث می شود متریال به صورت صاف روی فنر قرار بگیرند و متریال بالا و پایین نباشند. ضمن این که افراد مصرف کننده احساس چاله یا برآمدگی روی تشک نکنند.

لایه موکت ترموفلت تشک

 

 • فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

اختراع این نوع فنرها یک ابتکار جالب بود. در این ساختار فنرها در کیسه ها مجزا ساختار سازه فنری را تشکیل میدهند. این تغییر در چینش فنرها باعث شد فشار در سطح تشک توزیع نشود و مانع غرق شدن بدن در تشک شود. علاوه بر این همین عامل باعث میشود تحرک روی تشک در هنگام خواب باعث بهم خوردن خواب فردی کناری نشود.

فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

 

 • قاب فلزی M

یکی از بهترین روش هایی که در برای حفظ ساختار تشک استفاده میشود، استفاده از گاردهای فلزی به شکل  Mدر اسکلت تشک است. استفاده از این نوع فنرها به نسبت روش قاب اسفنجی داری مزیت بالاتری است زیرا متصل به اسکلت است و حالت ارتجاعی یکنواختی ایجاد میکند.

قاب m تشک

 

 

ضد حساسیت

فوم هوشمند

اقلام همراه

مدت ضمانت

پنج سال

کشور سازنده

ایران

ارتفاع

20

آنتی استرس

آنتی باکتریال

توصیه پزشکی

مناسب درد شانه و گردن، مناسب سیاتیک، مناسب کمر درد

وزن تشک

-

دو رو

تقویت دور

شرکت سازنده

خوشخواب

نوع تشک

طبی فنری

ضخامت فنر

-

جنس رویه

پارچه پنبه ای ارگانیک ژاکارد

پد دار

مناسب برای

بزرگسال و جوانان

نوع فنر

منفصل ( پاکت اسپرینگ)

میزان سفتی

سفت

فریم فومی

در صورتی که ساکن تهران باشید همکاران ما تشک و کالای خواب را تا داخل منزل حمل میکنند و در صورت نیاز به نصب به صورت رایگان نصب میکنند و در صورتی که شهری غیر تهران هستید، ما محصول را با بسته بندی مطمئن همراه با بیمه نامه حمل، تحویل باربری میدهیم.

خواب شما برای ما ارزشمند است!
با پاسخ به چند سوال علمی به بهترین تشک برسید.
شروع کن!
محصولات مرتبط

با ما در تماس باشید!

مشاور فروش آقای قاسم دهشیبی
چرا خوابدونی؟
تحویل فوری - خوابدونی

تحویل فوری

ما سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن و با امن ترین روش ها به سراسر ایران ارسال میکنیم

ضمانت بازگشت - خوابدونی

ضمانت بازگشت

در صورت هرگونه مغایرت محصول با تصاویر و توضیحات بدون هیچ قید و شرطی میتوانید محصولات را مرجوع کنید و وجه شما بازگشت داده می‌شود

تضمین کیفیت و اصالت - خوابدونی

تضمین کیفیت و اصالت

تشک ها و سایر محصولات خوابدونی مستقیما از کارخانه به دست شما می‌رسد و ضمانت اصالت و کیفیت دارند

خرید مستقیم از کارخانه - خوابدونی

خرید مستقیم از کارخانه

این سرویس در حال حاضر فقط برای تهران و شهرهای حومه فعال است.