7

سال گارانتی

28

cm

ضخامت
توضیحات
مشخصات فنی
نحوه ارسال و تحویل

تشک هایکلاس مموری فوم از ترکیب یک یا چند لایه اسفنج طبی و فنر منفصل (پاکت اسپرینگ) تشکیل شده. این تشک علاوه بر لایه های ذکر شده دارای یک لایه مموری فوم نیز می‌باشد که باعث راحتی عضلات و قرار گرفتن ستون فقرات در یک راستا می‌شود. این تشک مزایای یک تشک طبی، یعنی درمان دردهای عضلانی و استخوانی را دارد، و هم حالت ارتجاعی یک تشک فنری. ترکیب همین دو ویژگی باعث شده این مدل تشک در دسته تشک های پرفروش قرار گیرد.

 

تشک هایکلاس مموری فوم خوشخواب مناسب چه کسانی است؟

 • این تشک برای طیف وسیعی از افراد با وزن متوسط مناسب است.
 • تشک های با فنر پاکتی مناسب زوج هاست زیرا حرکت و جابجایی شریک را به سایر نقاط تشک منتقل نمی‌کند و خواب فرد کناری را بهم نمی‌زند.
 • افرادی که عادت دارند به پهلو بخوابند روی تشک های فنر پاکتی احساس راحتی دارند زیرا لگن و شانه ها در تشک فرو می‌رود و فشاری روی آنها نیست و در عین حال ستون فقرات در یک راستا قرار می‌گیرد.
 • به افرادی که نسبت سروصدای تشک های فنری حساس هستند، هم این تشک پیشنهاد می شود، زیرا فنرهای پاکتی سروصدا تولید نمی‌کنند.
 • لایه مموری فوم باعث می‌شود عضلات کمتر تحت فشار باشند و خون در بدن راحتتر درجریان باشد و همچنین برای افرادی که به پشت و پهلو می‌خوابند لایه مموری فوم مناسب است. زیرا ستون فقرات را در حالت خوابیدن به پشت در یک راستا حفظ می‌کند و فضای خالی بین کمر و تشک را پر می‌کند و عضلات آزاد می‌شوند و مانع فشار به استخوان های لگن و شانه در هنگام خوابیدن به پهلو می‌شود.

 

تشک هایکلاس مموری فوم خوشخواب به چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • این تشک برای کودکان و افراد سبک وزن و همچنین افرادی که یک تشک خیلی نرم می‌خواهند مناسب نیست. میزان نرمی این تشک نسبتا سخت است.
 • اگر نسبت به گرما و سرمای تشک هستید در نظر داشته باشید لایه های مموری فوم حرارت بدن را جذب می‌کنند و سطح تماس تشک با بدن گرم می‌شود و ممکن است افراد گرمایی روی این نوع تشک احساس راحتی نکنند.


ویژگی های تشک هایکلاس مموری فوم خوشخواب:

 • پیشگیری از دردهای کمر و ستون فقرات
 • شکل گیری مموری فوم استفاده شده داخل تشک با حرارت بدن
 • کاهش گرفتگی عضلات کمر و پشت ران ها
 • افزایش تسهیل در گردش خون
 • جلوگیری از انتقال حرکت از نقطه ای به نقطه ای دیگر در تشک
 • این تشک از الیاف فشرده و فنر منفصل تولید شده است
 • پر کردن برجستگی ها و فرو رفتگی های بدن به وسیله مموری فوم و فنر پاکتی
 • هم راستا نمودن ستون فقرات با سر و گردن در هنگام خواب
 • تقسیم وزن بدن به صورت یکسان در تمام سطح تشک صورت می گیرد.
 • کاهش فشار وارد شده بر بدن ناشی از نیروی عکس العمل
 • کپسول تخلیه هوا جهت گردش هوا که از عرق کردن بدن جلوگیری می کند.

لایه های تشک هایکلاس مموری فوم خوشخواب

 • پارچه ژاکارد

ژاکارد نوعی پارچه است که طرح و نقش آن ، بوسیله ماشین نساجی ویژه ای در تار و پود پارچه بافته می شود و روی پارچه چاپ نمی شود. نام این پارچه از نام سازنده آن یعنی ژوزه ماری ژاکارد ، گرفته شده است که در سال 1804 میلادی در فرانسه این نوع بافت پارچه را اختراع کرد.

اختراع ماشین ژاکارد تحول بزرگی در صنعت نساجی محسوب می گردد، چرا که با این روش طرح ها و رنگ هایی در تار و پود پارچه بافته می شود که مزیت مهمی نسبت به چاپ طرح بر روی پارچه محسوب می گردد. این شیوه امکان استفاده از مواد طبیعی به جای رنگ های صنعتی را برای تولید کنندگان پارچه فراهم می کند و از لحاظ احتمال ایجاد حساسیت سازگاری بهتری با پوست فراهم می کند.این نوع پارچه در وزن ها و ترکیبات مختلف و متنوعی تولید می شود و برای اهداف مختلفی کاربرد دارد.

قابلیت تنفس، ضد حساسیت، قابلیت پاک شدن هرگونه لکه به وسیله دستمال مرطوب، عدم جذب آب و عدم استفاده از مواد شیمایی در فرایند تولید از ویژگی های این نوع پارچه است.

لایه تشک پارچه ژاکارد

 • اسفنج رول

اسفنج رولی اسفنجی است که دارای ضخامت 8 میلیمتر تا نهایت 1.5 سانتیمتر می باشد و طی تصمیمات اخیر اکثر صاحبان صنایع به صورت رول هنگام دوخت پارچه تشک (بعضی از انواع پارچه تشک نظیر پارچه گردبافت و آلوئه ورا) به همراه الیاف به پارچه تشک دوخته می شود. این امر باعث می شود زیبایی بصری و ظاهری پارچه تشک و دوخت تشک بیشتر شود و طول عمر پارچه تشک نیز بیشتر خواهد شد. لطافت ابتدایی پارچه تشک به واسطه این نوع اسفنج افزایش پیدا می کند.

لایه اسفنج رول تشک

 • مموری فوم ( اسفنج هوشمند)

اسفنج هوشمند ( memory foam) نوعی از فوم است که در سال 1970 توسط ناسا اختراع شد و در صندلی شاتل های فضایی بکار رفت و از دهه 90 وارد صنعت مبلمان شد. این فوم به دلیل خاصیت کانتوینگ ( گرفتن فرم بدن ) دارای مزیت های فراوانی است. هنگام خوابیدن روی این فوم بر اثر حرارت بدن و فشار این فوم فرم بدن را به خود میگیرد. این ویژگی باعث میشود ماهیچه ها و ستون فقرات تحت کمترین فشار باشند. این فوم در عین حال که احساس نرمی به شما میدهد، مانع قوس برداشتن ستون فقرات میشود که در درمان و پیشگیری از دردهای عضلانی در ناحیه کمر و گردن بسیار موثر است.

لایه مموری فوم یا اسفنج هوشمند در تشک

 

 • موکت ترموفلت

موکت ترموفلت ترکیبی از کرک و پشم است که در متدهای روز توسط چسب دستگاهی و کوره های مخصوص و در پروسه های خاص خط تولید به وجود می آید.

در درجه اول این موکت در تشک های فنری، سطح فنر را مسطح کرده و همین کار باعث می شود سایر متریالی که باید روی فنر قرار بگیرند آسیب ندیده و خرد نشوند. این مسطح کردن سطح فنر باعث می شود متریال به صورت صاف روی فنر قرار بگیرند و متریال بالا و پایین نباشند. ضمن این که افراد مصرف کننده احساس چاله یا برآمدگی روی تشک نکنند.

لایه موکت ترموفلت تشک

 

 • فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

اختراع این نوع فنرها یک ابتکار جالب بود. در این ساختار فنرها در کیسه ها مجزا ساختار سازه فنری را تشکیل میدهند. این تغییر در چینش فنرها باعث شد فشار در سطح تشک توزیع نشود و مانع غرق شدن بدن در تشک شود. علاوه بر این همین عامل باعث میشود تحرک روی تشک در هنگام خواب باعث بهم خوردن خواب فردی کناری نشود.

فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ

 • قاب اسفنجی

در تشک های فنری برای استحکام لبه ها عموما از قاب اسفنجی استفاده میکنند. این روش یک مزیت محسوب میشود زیرا از تغییر فرم تشک جلوگیری میکند و در صورت قرار گرفتن در لبه تشک احساس سرخوردن و فرو رفتن در تشک نمیکنید. همچنین موجب احساس امنیت و حفظ تعادل روی تشک می‌شود.

قاب اسفنجی دور تشک

جنس رویه

پارچه پنبه ای ارگانیک ژاکارد

آنتی باکتریال

پد دار

تقویت دور

فوم هوشمند

دو رو

توصیه پزشکی

مناسب سیاتیک، مناسب درد شانه و گردن، مناسب گودی کمر

مناسب برای

بزرگسال و جوانان

کشور سازنده

ایران

نوع فنر

منفصل ( پاکت اسپرینگ)

ضخامت فنر

میزان سفتی

متوسط

مدت ضمانت

7 سال

فریم فومی

شرکت سازنده

خوشخواب

ارتفاع

28 cm

آنتی استرس

وزن تشک

نوع تشک

مموری فوم

ضد حساسیت

اقلام همراه

در صورتی که ساکن تهران باشید همکاران ما به صورت رایگان تشک را تا اتاق خواب شما و نصب آن روی تخت حمل میکنند. و چنانچه از سایر شهرها سفارشتان را ثبت میکیند ما محصول را به باربری شهر شما همراه با بیمه تحویل میدهیم.

خواب شما برای ما ارزشمند است!
با پاسخ به چند سوال علمی به بهترین تشک برسید.
شروع کن!
محصولات مرتبط

با ما در تماس باشید!

مشاور فروش آقای قاسم دهشیبی
چرا خوابدونی؟
تحویل و نصب رایگان در منزل - خوابدونی

تحویل و نصب رایگان داخل منزل

ما تمام کالاهای خواب را در شهر تهران و شهرهای حومه، تا داخل اتاق خواب حمل و نصب میکنیم.

مهلت تست 7 روزه - خوابدونی

مهلت بازگشت 7 روزه

مشتریان ما میتوانند 7 روز پس از دریافت کالا، درصورت عدم رضایت کالای مورد نظر را تعویض و یا بازگشت دهند.

تضمین بهترین قیمت - خوابدونی

اصالت کالا

تمام کالاهای وبسایت خوابدونی دارای گارانتی معتبر و ضمانت اصالت کالا هستند.

امکان پرداخت در محل - خوابدونی

پرداخت در محل

این سرویس در حال حاضر فقط برای تهران و شهرهای حومه فعال است.