راهنمای ابعاد جاکفشی

جاکفشی های  داشبوردی با توجه به نوع و ظرفیت در ابعاد متنوعی تولید می‌شوند. اگر می‌خواهید یک جاکفشی مناسب برای راهروی منزل خود انتخاب کنید، بهتر است اول دست به کار شوید و یک متر دست بگیرید و فضای قرار گیری جاکفشی را اندازه بزنید. در حین اندازه زدن باید به این نکات توجه کنید:

  • اگر جاکفشی پشت درب شما قرار میگیرد فضای پشت درب را اندازه بزنید و مطعمن شوید درب به جاکفشی موردنظر شما گیر نمی‌کند.
  • اگر جاکفشی زیر پنجره و یا آیفون قرار می‌گیرد ارتفاع را اندازه بزنید و مطمعن باشید ارتفاع جاکفشی مدنظر شما از حد خود تجاوز نمی‌کند.
  • اگر در طول محدودیت ندارید، می‌توانید به جاکفشی های نشیمن دار فکر کنید.
  • اگر در ارتفاع محدودیت ندارید، می‌توانید به جاگفشی های ایستاده و یا جالباسی دار فکر کنید.

جاکفشی های داشبوردی در طول و ارتفاع تنوع گسترده ای دارند که در ادامه مقاله به آن می‌پردازیم. اما مهمترین فاکتور در اندازه جاکفشی عمق آن است. عمق جاکفشی ها بین 17 تا 35 سانتی متر است. جاکفشی های داشبوردی یک طبقه، عمق آنها بین 17 تا 22 سانتی متر است و جاکفشی های دو طبقه با عمق بین 26 تا 30 سانتی متر و جاکفشی ها داشبوردی سه طبقه و درب بازشوی ساده با عمق 35 سانتی متر تولید میشوند.

جاکفشی های داشبوردی خوابدونی از نوع دو طبقه است و عمق آن ها 28 سانتی متر است. اما در طول و ارتفاع تفاوت هایی دارند که در زیر بصورت کامل توضیح می‌دهیم تا راحت بتوانید از بین جاکفشی های خوابدونی انتخاب کنید.

شاید خواندون این مقالات هم برای شما مفید باشد:

معرفی 7 جاکفشی جدید و مدرن مناسب جهیزیه

مزایا و معایب جاکفشی داشبوردی

جاکفشی های طول 50 :

جاکفشی های طول 50 در انواع دو درب و سه درب تولید می‌شوند. اگر نیاز به فضایی برای نگهدای وسایلی مثل واکس و فرچه و پاشنه کش دارید می‌توانید از نوع کشودار آن انتخاب کنید.

این جاکفشی ها دارای کمترین عرض ممکن برای یک جاکفشی استاندارد هستند. و مناسب راهروهای کوچک است. همچنین میتوان ازین جاکفشی ها در فضای اتاق خواب هم استفاده کرد.

ابعاد جاکفشی داشبوردی

جاکفشی های طول 70 :

جاکفشی های داشبوردی طول 70 هم جزو جاکفشی های جمع و جور و کم جا محصوب می‌شود ولی به نسبت به جاکفشی با طول 50، فضای بیشتری به شما میدهد.

طول این جاکفشی ها مناسب عموم فضاهاست و این جاکفشی ها جزو پرفروش ترین جاکفشی های خوابدونی است.

ابعاد جاکفشی داشبوردی

جاکفشی های طول 100 :

جاکفشی های داشبوردی با طول 100 در انواع مختلف تولید می‌شوند که بیشترین تنوع را در بین جاکفشی های خوابدونی برخوردار است.
جاکفشی های چهاردرب و شش درب عمودی جزو جاکفشی هایی است که مناسب فضای 100 سانتی متری است. طول این جاکفشی ها 98 سانتی متر است.

ابعاد جاکفشی داشبوردی

جاکفشی های طول 150:

اگر راهروی منزل شما بزرگ است و فضای کافی برای یک جاکفشی با طول 150 سانتی متری دارد بهتر است یک جاکفشی داشبوردی شش درب افقی انتخاب کنید. این جاکفشی ها مثل یک کنسول باعث زیبایی راهروی شما می‌شوند و علاوه بر آن فضای کافی برای تعداد زیادی از کفش به شما می‌دهد.

ابعاد جاکفشی داشبوردی

جمع بندی:

مقاله بالا مختصری بود از توضیح ابعاد جاکفشی های داشبوردی و آشنایی شما با انواع این نوع جاکفشی ها.

جاکفشی های داشبوردی دارای تنوع گسترده ای هستند اما کلیت همین است. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد.

ما در خوابدونی تلاش کرده ایم انواع جاکفشی داشبوردی برای نیازهای مختلف طراحی و تولید کنیم. احتمالا با بررسی محصولات ما بتوانید جاکفشی مناسب راهروی خود را انتخاب کنید.

یک دیدگاه برای “راهنمای ابعاد جاکفشی داشبوردی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...